Datum: 
9. 6. 2023

Dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly, niněry a trumšajtu, na to vše se můžete těšit při hudebním a tanečním vystoupení táborské středověké hudební skupiny DEI GRATIA. A což takhle užít si i neotřelou a elegantní zábavu při hraní historických mechanických her Bagatelle, Žába, Věž, Pipo pipo, Culbuto?

Stát se aspoň na chvíli středověkým rytířem, zhlédnout ukázky dobového šermu, rytířské výzbroje i výstroje. Sen každého malého kluka, který se díky skupině historického šermu Páni z Hradce stane při muzejní noci realitou.

S ukázkami historických řemesel za námi zavítají soustružník, kovář, bednář a písař ze sdružení DANAR.

Ve 20:30 hodin se přesuneme do současnosti a skvěle se pobavíme při závěrečném vystoupení hudební skupiny Lovesong Orchestra. Opět jako předloni se staneme součástí celé show. Přirozené vibrace dechových nástrojů mají tu kouzelnou moc v nás uvolnit radostnou a pozitivní energii. Stačí pár tónů a budeme společně tančit, stačí dalších pár tónů a budeme společně zpívat. Lovesong Orchestra zpívají výhradně o lásce. Pravdivé příběhy se šťastným koncem o lásce ve všech jejích podobách, ať už z našich luhů a hájů, nebo třeba z Balkánu, Španělska či Latinské Ameriky. 

Neváhejte a nenechte si ujít bohatý podvečerní zábavný program pro děti i dospělé se spoustou odměn.

Těšíme se na setkání s Vámi!